Alphen a/d Rijn (Honda)

Koperweg 6
2401LH Alphen a/d Rijn
Nederland

Amsterdam (Mazda / Honda)

Hoogoorddreef 41
1101BB Amsterdam
Nederland

Hilversum (Honda)

Zeverijnstraat 14B
1216GK Hilversum
Nederland

De maatregelen rondom COVID-19 worden langzaam versoepeld. Als gevolg zullen er ook meer mensen weer de weg op gaan en erop uit trekken. Wat is er nou leuker om dit te doen in een splinternieuwe auto? Speciaal om te vieren dat we weer back on the road kunnen, hebben wij daarom nu onze Back on the road deals! Profiteer nu van onze scherpste inruilacties of ga voor totale ontzorging met onze super scherpe private lease deals!

Image
Mazda CX30 private lease

Super scherpe private lease deals!

Onbezorgd Mazda rijden, kies dan voor private lease!

Met Mazda Private Lease betaal je een vast maandbedrag waarmee je een gloednieuwe Mazda kunt gaan rijden. In dit bedrag is alles inbegrepen, zoals verzekering, belasting, onderhoud en afschrijving. Wij zijn je contactpersoon en al je onderhoud kan je gewoon bij ons uit laten voeren.

Rij nu al een nieuwe Mazda CX-30 voor maar €385,- per maand.

Meer informatie over private lease klik hier!

Image
Back on the road

Spectaculaire voorraad acties

Wellicht heeft u in het nieuws meegekregen dat door het wereldwijde chiptekort een groot aantal nieuwe auto's in 2021 niet meer verkrijgbaar is. Wij hebben echter op tijd onze voorraad aangevuld, en kunnen u uit voorraad onze nieuwste modellen leveren! We hebben echter wel een groot tekort aan occasions en bieden u daarom nu een hoge inruilprijs voor uw huidige auto. Daarbovenop krijgt u nog een spectaculair extra inruilvoordeel op ALLE MODELLEN van minimaal €1000!

Bekijk hier alle acties!

Image
Actiepagina-1920x350-template - CX-30

MAZDA CX-30 M HYBRID: PROFITEER NU VAN € 3.100 INSTAPVOORDEEL

Stap nu over op de Mazda CX-30
Image
Mazda CX-5

MAZDA CX-5 M HYBRID: PROFITEER NU VAN € 3.050 VOORRAADVOORDEEL

Stap nu over op de Mazda CX-5

Bereken hier uw inruilvoordeel!

  • 1. Huidige: Mijn wensen
  • 2. Mijn gegevens
Selecteer het model waarvan je een offerte wilt opvragen.

Mazda 3 Hatchback

e-Skyactiv-G 150pk M Hybrid Automaat Homura Trekhaak Dealer Onderhouden
    Bouwjaar 2023
    Kilometerstand 72.569 km
    Brandstof Hybride
    Transmissie Automaat
    Specificaties
    Kenteken
    NL
    S-597-TZ
    CarrosserieHatchback
    Bouwjaar2023
    KleurSonic Grey (grijs metallic)
    BrandstofHybride
    EnergielabelC
    TransmissieAutomaat
    BekledingStof
    Aantal cilinders4
    Aantal deuren5
    Afmetingen in cm (L B H)446 X 180 X 144
    BTW/Marge regelingBTW is niet aftrekbaar
    Omschrijving

    Ben je op zoek naar een auto die sportiviteit en comfort moeiteloos combineert? Dan is deze Mazda 3 Automaat in de Homura uitvoering dé occasion voor jou. Een sportieve verschijning met krachtige lijnen, afgewerkt in de stijlvolle kleur Sonic Grey – en dankzij de M Hybrid techniek verrassend zuinig zónder concessies te doen aan rijplezier.

    De soepele automaat zorgt voor een ontspannen rijervaring, terwijl de Homura-uitvoering juist uitnodigt tot dynamisch rijden. Ideaal voor zowel in de stad als op de snelweg.

    Deze Mazda is rijk uitgerust met o.a.:

    Stoelverwarming

    Head-up display

    Achteruitrijcamera

    Zwarte 18 inch lichtmetalen velgen

    Afneembare trekhaak

    Wat deze Mazda 3 extra aantrekkelijk maakt:
    ✔ Origineel Nederlands geleverd
    ✔ Afkomstig van de eerste eigenaar
    ✔ In nette staat
    ✔ Volledig Mazda dealer onderhouden
    ✔ Voorzien van fabrieksgarantie

    Een betrouwbare, stijlvolle en complete auto waar je direct in kunt rijden. Wacht niet te lang, want dit soort topoccasions zijn zeldzaam!

    Als officieel Honda en Mazda dealer willen wij u graag naast deze basis rijklaarprijs onze verregaande service aanbieden. Hierdoor kunt u de auto aanschaffen met 3 Service & Garantiepakketten. Kijk voor meer informatie op https://honda.vannieuwkerk.nl/occasions of vraag het een van onze adviseurs.

    *Wij adverteren onze auto's middels een occasion manager platform waarbij optielijsten automatisch worden ingevuld. Aan de ingevulde opties kunnen geen rechten worden ontleend. Uiteraard spannen wij ons in de advertenties zo compleet en correct mogelijk te plaatsen.

    Opties
    7-inch digitale meterset
    8,8-inch TFT kleurendisplay met bediening via centrale HMI Commander
    18-inch lichtmetalen velgen Gray
    Achterbank in twee delen (60:40) neerklapbaar
    Achteruitrijcamera
    Active Driving Display (ADD), projectie in de voorruit: kleuren head-up display met belangrijkste rij-informatie
    Adaptive LED-koplampen (20 LED-blokken)
    Advanced Smart City Brake Support (SCBS) met voetgangersherkenning (AEB): activeert remmen in noodsituatie
    Afwerking stuurwiel, dashboardkastje en startknop, Bright Silver
    Airbags bestuurder en bijrijder, zij- en gordijnairbags en knieairbag (totaal 7)
    Alarmsysteem (geen certificering)
    Apple CarPlay
    Inruilwaarde berekenen
    Garanties
    100% onderhouden
    Bovag
    Fabrieksgarantie 25-04-2029
    Nap